У Бородінській громаді міжнародна компанія виготовлятиме вино з генетичним кодом

0 коментарів 12663 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


“Big Wines” орендувала у Бородінській громаді Болградського району 84 га вже наявного виноградника, якому 17 років, та придбала 20 га для закладення нового. Натомість інвестори отримали пільги від місцевої влади, зокрема, звільнення від сплати земельного податку та орендної плати на період реконструкції або будівництва. За словами голови місцевої громади Івана Кюссе, це створить там сприятливі умови для розвитку підприємництва, повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на “Newfood”.


Наталія Бурлаченко, СЕО та власниця “Big Wines”, говорить, що “Vinos de La Luz” – це група виноробень, яка має спільний протокол якості та стратегію розвитку. За цими ж стандартами працюватимуть і на Одещині. Також компанія імпортує вино в Україну з інших держав.

Виноградник ми взяли вже засадженим. Але він не тієї якості, яка потрібна нашій виноробні. Тому зараз вклали туди інвестиції, щоб на осінь побачити перші результати й зрозуміти, яку якість сировини він може дати“, – каже власниця “Big Wines”.

Загалом філософія компанії зводиться до того, що кожна пляшка вина є унікальною, в ній закладений генетичний код тієї місцевості, звідки походить виноград, “адже гроно винограду за кілька місяців проживає справжнє життя від народження і до перетворення його в прекрасний напій”.

На виноградниках компанії зараз працює близько 20 осіб. Додає, що крафтове вино, вироблене з вирощеного у громаді винограду, продаватимуть в Україні й за кордоном.

У Бородінській громаді  міжнародна компанія виготовлятиме вино з генетичним кодом

У Бородінській громаді  міжнародна компанія виготовлятиме вино з генетичним кодом

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x