Юний дзюдоїст з Аккермана став срібним призером Кубку Європи
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/04/434936755_1886911551759021_4505943287045334625_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Минулими вихідними в чеському місті Тепліце відбувся черговий етап кадетського Кубку Європи з дзюдо, який зібрав понад 580 спортсменів до 18 років з 32 країн. Потужною командою на турнірі була представлена й збірна України, до складу якої увійшов аккерманський борець Нікіта Баталін. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Федерацію дзюдо України та Білгород-Дністровську ДЮСШ.
Вихованець відділення дзюдо ДЮСШ Нікіта Баталін став срібним призером у ваговій категорії до 50 кг серед 30 спортсменів. Ця перемога аккерманця – крок до наступного старту.
“Наразі Нікіта головний фаворит на путівку до чемпіонату Європи, який відбудеться у Болгарії восени. Попереду ще один етап кубку Європи, бажаємо Нікіті удачі та перемоги у наступному старті”, – йдеться у повідомленні дитячої спортивно-юнацької школи.
Багаторічним тренером та наставником Нікити є Денис Наконечний.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський