У Румунії планують дозволити військовим захищати своїх громадян за кордоном

0 коментарів 11178 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міністерство національної оборони Румунії винесло на громадське обговорення проєкт закону, що передбачає захист громадян країни за кордоном. Про це, посилаючись на видання adevarul.ro, пише “Європейська правда”.


Згідно з проєктом закону, втручання за межами країни не обмежується введенням військ і також може включати інші види інтервенцій для протидії гібридним загрозам.

Ініціювати ці дії може рекомендувати президент Румунії за погодженням з Вищою радою національної оборони (CSAT).

“Президент Румунії може за пропозицією прем’єр-міністра вжити необхідних заходів для захисту румунських громадян, яким загрожує небезпека за межами національної території”, – йдеться в законопроєкті.

Документ також вводить нове визначення для сил, “призначених для оборони”, що охоплює як збройні сили, так і сили захисту, куди входять поліція, прикордонна поліція та Генеральна інспекція з надзвичайних ситуацій.

Крім того, законопроєкт передбачає, що у разі мобілізації або під час збройного конфлікту може бути залучений персонал, який працює в Міністерстві внутрішніх справ.

Він також пропонує створення нової структури під назвою Національний військовий командний центр (CNMC), який буде відповідати за координацію та управління всіма силами оборони, зокрема військами НАТО, які дислокуються в Румунії.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x