Мешканці Одещини можуть спостерігати задимлення в повітрі: причина

0 коментарів 127791 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Більшість мешканців Одещини можуть спостерігати задимлення, яке виникло внаслідок ракетного обстрілу ворогом припортової інфраструктури 19 квітня. Про це повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб, передає “Бессарабія INFORM”.


Нагадаємо, що в п’ятницю ворог здійснив чергову спробу знищити портову інфраструктуру Одещини та зупинити експорт агропродукції. Ракетний удар, який нанесено по Одеській області, зруйнував ємності з агропродукцією, яка мала йти на експорт до країн Азії та Африки

Станом на  вечір 19 квітня  стало відомо, що атаковані два термінали в порту “Південний”, які спеціалізуються на перевалці агропродукціі. Один з терміналів належить всесвітньо відомій сінгапурській компанії, яка працює в Україні з 2004 року та володіє також кількома заводами з переробки агропродукції. Це понад 300 млн доларів інвестицій та майже 1000 робочих місць.

Це вже 39 атака росіі по об‘єктам портової інфраструктури Одеській області – пошкоджено та частково знищено 215 об’єктів, 153 транспортних засоби, 8 цивільних суден, постраждало 26 цивільних осіб.

Вчора, 20 квітня, Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу зазначила, що влучання ракет призвело до руйнування резервуарів, в яких містилась рослинна олія, та їх загоряння.

Вчора фахівці інспекції отримали дозвіл для допуску на територію, проводять всі необхідні обстеження, у подальшому будуть розраховані збитки.

В Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб запевнили, що станом на 18.00 20 квітня в Одеській області досліджено 24 проби атмосферного повітря на вміст оксиду вуглецю, зважених часток (пилу) та діоксиду азоту в відібраних в контрольних точках на території регіону. На щастя,  показники не перевищують гранично допустимих норм.

«Дослідження проб на фенол та формальдегід тривають. Про результати буде повідомлено додатково»,- вказано в повідомленні Центру.

Фото ілюстративне

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x