Болградська міська рада передала вже другу субвенцію обласному бюджету на підтримку військових: про яку суму йдеться
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/dddd.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
На останній сесії Болградської міської ради депутати одноголосно ухвалили рішення про виділення субвенції обласному бюджету Одеської області у 2024 році з метою забезпечення необхідних нагальних потреб формувань територіальної оборони, Збройних Сил України, сил безпеки та оборони. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».
Розмір цієї субвенції з місцевого бюджету Болградської міської територіальної громади становить 2 млн грн і виділяється відповідно до Програми забезпечення громадської безпеки, профілактики злочинності, зміцнення правопорядку, підтримки сил оборони України та мобілізаційної готовності в Болградській територіальній громаді на 2024-2027 роки.
Зазначимо, це вже друга такого роду фінансова допомога з боку Болградської міської ради та перша у цьому році.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Болград