Арцизька громада пройшла відбір на участь у проєкті “Активна молодь – сильна громада”
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/work-5382501_1280-e1710146242682.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Громада стала однією з 30-ти інших з трьох областей України, які пройшли конкурсний відбір. Сам відбір реалізує ГО Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Арцизьку міську раду.
Зазначається, що метою проєкту є створення активних та впливових молодіжних рад у громадах-партнерках, підвищення рівня практичних знань і навичок членів цих молодіжних рад для ефективної і впливової участі у місцевих справах та процесах прийняття рішень.
Також у межах проєктної діяльності буде створено молодіжні ради в громадах, де їх ще немає. А чинні ради будуть відновлені та стануть більш активними, впливовими та ефективними.
Звісно, за словами організаторів проєкту, будуть докладені зусилля для популяризації та підтримки молодіжних рад серед зацікавлених сторін місцевого самоврядування і місцевих жителів у громадах-партнерках.
![Арцизька громада пройшла відбір на участь у проєкті "Активна молодь – сильна громада"](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2024/03/430103338_7281647415265138_4002161658677714302_n.jpg)
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Ізмаїл