В Кілійській громаді виявили померлу пенсіонерку зі спотвореним домашнім улюбленцем обличчям

Аліна Коцофан 0 коментарів 58644 перегляду
В Кілійській громаді виявили померлу пенсіонерку зі спотвореним домашнім улюбленцем обличчям

В селі Дмитрівка Кілійської громади днями виявили померлу 60-річну місцеву мешканку, обличчя якої було сильно понівечено її собакою. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на власні джерела.

Про подію повідомив сам син загиблої, 38-річний мешканець Ізмаїла. Він заявив, що приїхав у гості до своєї матері, яка жила сама, але ніхто не відчинив. Тоді він вибив зачинені зсередини двері та застав жахливу картину: пенсіонерка лежала без ознак життя, роздягнена з сильно понівеченим обличчям і оком, а поруч знаходилася її дворова собака, морда якої була у крові.

Подумавши, що матір вбили, він викликав поліцію, проте попередній огляд показав, що вона померла біологічною смертю, а рани були наненені собакою, яка, залишившись без їжі, таким чином задовольнила свої біологічні потреби.

За словами чоловіка, з мамою, яка зловживала спиртними напоями, вони не бачились протягом трьох тижнів.

Тіло направлено до моргу для проведення судово-медичної експертизи, яка покаже остаточну причину та час смерті.

Раніше ми повідомляли: Румунія на варті: країна підняла F-16 в небо під час атаки на Одещину

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии