В школах Одеської області стартував конкурс “Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я”: умови

0 коментарів 27675 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 1 грудня, у школах області стартує конкурс малюнку за підтримки начальника Одеської обласної військової адміністрації. Малюнки у різних техніках прийматимуться у двох вікових категоріях: 1-5 класи та 6-11 класи. Сам конкурс відбудеться у два етапи. Сорок фіналістів на початку нового року відвідають дуже цінні майстер-класи від кращих митців Одещини. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександра Лончака.

Як пояснив Лончак, мета такого заходу – підтримати нескорених і незламних захисників. Тому кожна школа Одещини до 15 грудня проводить свій шкільний етап та обирає по 10 малюнків у двох вікових категоріях і передає їх на районний етап. Кожен район, у свою чергу, проводить відбір і передає організаторам конкурсу 20 грудня по 15 малюнків у двох вікових категоріях. Організатори за допомогою журі оберуть по 20 фіналістів серед учнів 1-5 класів та 6-11 класів та оголосять їх імена 25 грудня. Вся інформація прийде на е-пошту освітянам.

Сорок фіналістів на початку нового року відвідають дуже цінні майстер-класи від кращих митців Одещини. Опісля їм буде запропоновано створити ще одну роботу до 18 січня. Саме ці роботи будуть брати участь у визначенні переможців. Знаково, що саме у День Соборності України оголосять імена переможців другого етапу. Всі вони будуть відзначені на обласному рівні.

Підтримую ідею передати все, що створять діти, нашим нескореним захисникам, аби підтримати їх моральний і бойовий дух. Отже, починайте малювати і своїми творами підтримуйте нескорених і незламних українців!”, – закликав до участі у конкурсі директор Департаменту.

В школах Одеської області стартував конкурс "Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я": умови
guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x