Гімнасти з Саратської ДЮСШ посіли перші місця в обласному турнірі зі спортивної акробатики “Зимова казка”

0 коментарів 13257 перегляд

24 грудня 2023 року у місті Білгород-Дністровський пройшов обласний турнір зі спортивної акробатики “Зимова казка”. У турнірі взяли участь команди Дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Арцизу, Білгорода-Дністровського, Березівки, Одеси, а також представники КЗ” Саратська ДЮСШ”. Усього продемонструвати свої вміння зібралось 160 юних спортсменів Одеської області. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Саратську селищну раду.

До складу команди Саратської ДЮСШ увійшли 10 акробатів, серед яких – мешканці сіл Зоря, Введенка та селища Сарата. Юні спортсмени продемонстрували чудові результати: жіноча пара Вікторія Мандро-Фоменко та Уляна Соловенко посіли перше місце серед пар по І-му юнацькому розряду. Мягченко Ярослава з Введенки та Панова Дар’я з Сарати – перше місце по ІІІ-му дорослому розряду.

Також перше місце та золоту медаль завоювала Єфремкіна Ніколь 2016 року народження, яка вперше взяла участь у змаганнях та не залишила жодного шансу своїм конкурентам, яких було аж 23. На другому місці після неї з чудовим виступом була Єва Узунова з Зорі. По ІІ-му юнацькому розряду бронзову медаль отримала Бранга Софія.

Срібну медаль серед хлопців, які виступали за програмою ІІ-го юнацького, отримав Макидон Микита з с.Введенка. Жіноча пара – Праведна Анна і Таркат Христина – також були відмічені суддівською колегією.

Таким чином, на цих змаганнях вихованцями нашої спортивної школи було показано гідний результат, що стало гарним фіналом 2023 року! Нам є чим пишатися, та є до чого прагнути! Дякуємо Збройним Силам України! Разом до Перемоги! Слава Україні! Слава її захисникам!“, – відмітили у селищній раді.

Гімнасти з Саратської ДЮСШ посіли перші місця в обласному турнірі зі спортивної акробатики "Зимова казка"