В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько

0 коментарів 21735 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні сама неспокійна, сама трагічна ніч була в родині Бенько із села Тополине Болградського району. Вони зустрічали свого брата, дядька, батька, який, на жаль, повернувся до рідної хати на щиті. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».


А вже зранку люди, що близько й неблизько знали військовослужбовця Сергія Бенько, нескінченним потоком йшли в дім по вулиці Ялпугська, 42, щоб віддати шану Герою-земляку, який загинув 3 листопада внаслідок ворожого артилерійського обстрілу у Куп’янському районі Харківської області.

У рідній домівці Сергія, куди він так мріяв повернутися, відбулось його відспівування. Після чого жалобна процесія вирушила у напрямку кладовища через сусіднє село Оксамитне, де в мирний час працював Сергій й звідки він пішов на захист Батьківщини.

Люди – малі та старі, жінки та чоловіки, стоячи на колінах проводжали Сергія в його останню путь.

Свої глибокі співчуття родині Героя виразили голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, Болградський міський голова Сергій Димитрієв, староста сіл Тополине та Оксамитне Василь Чернєв, начальник групи МПЗ Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Невечеря та голова районної громадської організації ветеранів АТО Іван Бодлєв.

Сьогодні ще однією могилою на болградському кладовищі стало більше. Ще одне молоде життя віддано за наше мирне майбутнє.

Вічна слава та вічна пам’ять Сергію Бенько.

В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько В Болградській громаді поховали Захисника України Сергія Бенько

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x