Технологічний інтерфейс та розваги в салоні Jaguar I-PACE

0 коментарів 4185 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Технологічний інтерфейс та розваги в салоні Jaguar I-PACE


Новий Jaguar I-PACE перетворює ваше водіння на справжнісіньку насолоду. Із запуском нового Jaguar I-PACE, водії та пасажири можуть насолоджуватися рядом переваг. Ось детальний огляд ключових інтерактивних можливостей:

  • Інноваційна система інформації та розваг Pivi Pro. Ця система забезпечує водіїв найсучаснішими навігаційними функціями, доступом до медіа та інформацією про автомобіль. Її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечує легке та швидке використання всіх функцій, включаючи голосові команди.
  • Сенсорні екрани високої роздільної здатності. Ці екрани забезпечують чітке та яскраве відображення, що робить користування навігацією, керуванням кліматом та іншими системами простим та приємним. Керування сенсорними екранами відбувається легко та інтуїтивно, забезпечуючи високу реактивність та зручність використання.
  • Персоналізована аудіо-система Meridian. Ця аудіосистема високого класу створена для того, щоб забезпечити неперевершену якість звуку. Вона містить ряд динаміків, розташованих по всьому салону, що забезпечує рівномірний та чіткий звук, незалежно від того, де ви знаходитесь у салоні.
  • Конфігурування інтер’єру. Jaguar I-PACE дозволяє водіям та пасажирам налаштувати салон до своїх уподобань. Це охоплює регулювання освітлення, оббивки сидінь, температури та багато іншого, щоб створити ідеальне середовище для кожної подорожі.
  • Інтерактивна панель приладів. Ця панель відображає всю необхідну інформацію про стан та роботу автомобіля, включаючи швидкість, рівень заряду батареї, навігаційну інформацію та багато іншого. Водій може налаштувати відображення панелі приладів відповідно до своїх переваг.

Технологічний інтерфейс та розваги в салоні Jaguar I-PACE

Медіа розваги, які роблять подорожі захоплюючими

В Jaguar I-PACE, представленому офіційним дилером Jaguar Land Rover Kyiv Airport, медіа розваги приймають новий рівень завдяки передовим технологіям і інноваціям. Ось деталі цих розважальних можливостей:

  • Віртуальний помічник з налаштуваннями — ця функція дозволяє водієві персоналізувати інформацію, яка відображається на приладовій панелі. Ви можете вибрати, яку інформацію бачити в першу чергу – від швидкості до детальних навігаційних вказівок, що забезпечує максимальний комфорт та зручність під час водіння.
  • Підключення до смартфонів через Apple CarPlay та Android Auto  — ця функція забезпечує безперебійний доступ до улюблених додатків на вашому смартфоні. Ви можете слухати музику, користуватися навігацією, відправляти повідомлення та багато іншого, не відволікаючись від дороги.

Технологічний інтерфейс та розваги в салоні Jaguar I-PACE

Технологічний інтерфейс та розваги в салоні Jaguar I-PACE

  • 4G Wi-Fi точка доступу — дає змогу підключити до 8 пристроїв одночасно, що ідеально підходить для тривалих подорожей. Пасажири можуть переглядати інтернет, дивитися фільми або працювати в дорозі, залишаючись завжди на зв’язку.
  • Розширені мультимедійні можливості — Jaguar I-PACE оснащений передовою аудіо-системою та різноманітними мультимедійними опціями. Ви можете насолоджуватися фільмами, музикою та іграми високої якості, що робить кожну подорож незабутньою.
  • Інтерактивні розваги для дітей — якщо ви подорожуєте з дітьми, Jaguar I-PACE пропонує різноманітні інтерактивні розваги, що забезпечують їм цікаве і захоплююче проведення часу.

Відвідайте Jaguar Land Rover Kyiv Airport, щоб дізнатися більше про інновації та розваги, які Jaguar I-PACE пропонує своїм власникам.

Коментарі закриті.