Подаруйте Михайлу родинне тепло та любов: у Саф’янівській громаді шукають сім’ю для дванадцятирічного хлопця
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2015/09/semya.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Позбавлений батьківського піклування дванадцятирічний Михайло, який перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Саф`янівської сільської ради, шукає родинне тепло та затишок.
Як розповіли на офіційній сторінці Саф’янівської громади, хлопчина потребує влаштування в сімейні форми виховання: опіка, прийомна сім`я, дитячий будинок сімейного типу, усиновлення.
“За характером Михайло – жвавий, ввічливий та розсудливий. Легко контактує як з однолітками, так і з дорослими. Перебуває в евакуації за кордоном”, – зазначили у сільраді.
За додатковою інформацією необхідно звертатися до служби у справах дітей Саф`янівської сільської ради за адресою: місто Ізмаїл, проспект Незалежності, 69, кабінет 105.
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський