Арцизька громада бере участь у проєкті USAID “Говерла”

0 коментарів 26487 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Минулого тижня представники Арцизької міської ради взяли участь у конференції «Апробація нової моделі системи фінансування догляду і виховання дітей в громадах-учасницях проєкту по принципу моделювання ситуації», яка пройшла під егідою “Української мережі за права дитини” в місті Київ. Про це, із посиланням на громаду, повідомляє «Бессарабія INFORM».


Учасниками заходу стали 14 громад із шести областей України. Запрошені обговорили питання про необхідність змін фінансового механізму бюджету громад на програми для потреб дітей.

Крім того, йшлося про те, що наразі існують недоліки на законодавчому рівні у  сфері сімейного права, зокрема щодо визначення місця проживання дитини в умовах воєнного стану.

Також мова йшла про нові можливості для служб у справах дітей щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, заохочення роботи прийомних батьків та батьків-вихователів тощо.

Окремо наголосили на певних результатах розв’язання проблемних питань, що виникли після повномасштабного вторгнення. Йдеться про возз’єднання родин, які через бойові дії були роз’єднані; поступову соціальну адаптацію внутрішньо переміщених осіб в громадах; надання соціальних послуг для дітей з інклюзією.

Арцизька міська рада серед інших має найкращі результати у наданні соціального супроводу під час інклюзивного навчання, проведенні якісної роботи з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, а також реалізації програм на потреби дітей, зокрема ─ безплатне харчування для дітей 1-4 класів.

«Арцизька міська рада та Служба у справах дітей Арцизької міської ради зазначають, що для кожної дитини завжди має бути забезпечено право на сім’ю, на батьківство, на турботу. Саме на це і спрямовано співробітництво громад в рамках даних проєктів, і ми сподіваємося, що воно триватиме і надалі», ─ йдеться у дописі громади.

Арцизька громада бере участь у проєкті USAID "Говерла"

Арцизька громада бере участь у проєкті USAID "Говерла"

Арцизька громада бере участь у проєкті USAID "Говерла"

Арцизька громада бере участь у проєкті USAID "Говерла"

 

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x