Аккерманські спортсмени вдало виступили на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу

0 коментарів 21465 переглядів

З 18 по 22 жовтня у Мюнхені (Німеччина) проходив Чемпіонат Світу з кікбоксингу. Одеську область представляли спортсмени Білгород-Дністровського СК «Чемпіон» під керівництвом тренера Анатолія Степанова. Про це, із посиланням на міську раду, повідомляє «Бессарабія INFORM».

У Чемпіонаті брали участь близько двох тисяч атлетів з 32 країн світу. Збірна України посіла друге командне місце, завоювавши 173 медалі: 52 золоті, 48 срібних, 73 бронзові.

За підсумками змагань у ваговій категорії 60 кг Дмитро Стопкевич у розділі фул контакт посів 6 місце, у розділі К-1 – 8 місце серед 14 учасників, у розділі К-1 лайт контакт – 9 місце серед 17 учасників.

У віковій категорії 15-17 років Тимур Бачурський (вага 40 кг) у розділі семи-контакт посів 6 місце, у розділі лайт контакт – 3 місце, у розділі К-1 лайт – 3 місце.