В авокадо знайшли кадмій: в Одесу потрапила партія небезпечного фрукта
Нещодавно Держпродспоживслужба отримала інформаційне повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 4 серпня стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу. Про це повідомляє «Бессарабія INFORM» із посиланням на сторінку установи.
Партія фруктів експортувалась з Польщі в Україну, а одержала її компанія, зареєстрована в Одесі. Виробником авокадо з кадмієм виявилася компанія Agro San Jacinto S.A.C. з Перу.
Спеціалісти наголошують, що кадмій – важкий метал, пари якого можуть призвести до серйозного отруєння. Відомо, що він накопичується в печінці, нирках, трубчастих кістках, підшлунковій залозі та селезінці. Кадмій має токсичну дію на нирки, кісткову і дихальну системи.
Операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, попередили про необхідність вилучити її з обігу.
Раніше ми повідомляли: На Одещині понад 70% батьків відмовились від дистанційки: всі садочки і школи пройдуть контроль щодо готовності до очної форми навчання
Залишити коментар