Аукціон з продажу Білгород-Дністровського морського торгівельного порту знову не відбувся – вшосте його продаватимуть за майже стартову ціну

0 коментарів 17118 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Черговий аукціон з продажу Білгород-Дністровського морського торгівельного порту знову не відбувся через відсутність учасників. Торги мали початися сьогодні, але розпочато новий відлік часу до завершення приймання заявок на аукціон. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Наступну, шосту спробу, продати порт перенесли на 15 серпня. Наразі ціна знизилася до 92 459 тисяч гривень.

Зазначимо, почали продаж об’єкта з 93,7 млн гривень, але завдяки аукціону вона здійнялася до 220 млн грн, проте тоді переможець відмовився від покупки, віддавши до бюджету гарантійний внесок у розмірі 18 млн. Невдалими були ще кілька спроб. І от, продаж знову оголосили.

Як ми вже повідомляли, Білгород-Дністровський морський торговельний порт розташований на західному березі Дністровського лиману, розміщується на 59 гектарах основної виробничої території порту та понад 5 гектарах території портового пункту Бугаз, розташованому в селищі Затока.

Аукціон з продажу Білгород-Дністровського морського торгівельного порту знову не відбувся - вшосте його продаватимуть за майже стартову ціну

З травня минулого року підприємство почало відвантаження зернових, розпочало перевалку залізорудних окатків та перевантаження металопродукції. Завдяки цьому порт повернувся до життя, але потребує подальших значних фінансових вкладень.

Відновлення повноцінної діяльності можливе лише із залученням значних інвестицій, адже підприємство було збитковим ще до повномасштабного вторгнення, мало борги із заробітної плати та перед бюджетами різних рівнів. Попередня приватизація активу мала відбутися ще у квітні 2022 року.

Аукціон з продажу Білгород-Дністровського морського торгівельного порту знову не відбувся - вшосте його продаватимуть за майже стартову ціну

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x