З 1 серпня українці, які перебувають без вагомих причин за кордоном більше 45 днів і не вважаються ВПО, будуть позбавлені виплат

0 коментарів 30267 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Українці, які перебувають без вагомих причин за кордоном 45 днів, не вважатимуться внутрішньо переміщеними особами і будуть позбавлені державних виплат з 1 серпня.


Про це в ефірі телемарафону повідомила перша заступниця міністра соціальної політики Дарія Марчак.

“Якщо людина… станом на 15 липня мінімум протягом 30 днів без серйозних підстав перебуває за кордоном і до моменту призначення допомоги на 1 серпня не повернулася в Україну, тобто вона понад 45 днів сукупно перебуває за кордоном, то тоді вона обрала не внутрішнє, а зовнішнє переміщення. А допомога спрямовується на тих, хто є внутрішньо переміщеними особами”, – пояснила Марчак.

Вона наголосила, що у держави є інформація з приводу того, чи виїжджала людина за кордон.

“Якщо через державні реєстри будемо бачити, що людина протягом тривалого часу перебуває за кордоном, і для цього немає таких тимчасових підстав, як лікування, стажування, відрядження, то тоді виплати такій особі буде припинено. Але якщо у державних реєстрах помилкова інформація, або людина чи родина вже повернулися з-за кордону, то людина може уточнити інформацію в органах соціального захисту, і такі виплати продовжаться”, – сказала заступниця міністра.

Посадовець нагадала, що з 1 серпня виплати від держави будуть припинені тим, хто повернувся у місце проживання, а також тим, хто постійно перебуває за кордоном.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x