В одному з пунктів пропуску Бессарабії затримали наркокур’єра: чоловік планував вивезти до Молдови понад два кілограми заборонених речовин
У пункті пропуску «Виноградівка» під час спроби контрабанди наркотичних засобів затримали наркокур’єра. У схованках в дверях автомобіля чоловіка правоохоронці виявили понад 2 кг заборонених речовин. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” із посиланням на Управління СБ України в Одеській області та Держприкордонслужбу.
У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України, слідчі УСБУ в Одеській області повідомили затриманому про підозру.
Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.





Раніше ми повідомляли: З пакетиком – на примусове видворення: затримано «смотрящего» за азербайджанською діаспорою Одещини – його примусово видворять з України
Залишити коментар