Один з найкращих військових командирів: Залужний призначив нового начальника Одеського ТЦК

Олександра Зимня 0 коментарів 68526 переглядів
Один з найкращих військових командирів: Залужний призначив нового начальника Одеського ТЦК

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний призначив нового керівника Одеського ТЦК. Ним став полковник Олександр Охріменко. Про це йдеться на офіційній сторінці Залужного у Facebook, передає “Бессарабія INFORM”.

Як зазначив Головноомандувач, до призначення Охріменко був комбригом 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Валерій Залужний назвав його «одним із найкращих військових командирів».

“Олександр – бойовий офіцер, який знає армію зсередини, чітко розуміє потреби на фронті та неодноразово демонстрував відданість військовій справі та Батьківщині”, – підкреслив генерал.

Зазначимо, Олександр Охріменко народився 19 жовтня 1984 року на Вінниччині. У 2006 році з відзнакою завершив Одеський інститут Сухопутних військ, а також закінчив Національний університет оборони України ім. І.Черняховського. Волинську бригаду очолив в жовтні 2021-го. Одружений, виховує доньку та сина.

Участь у боях з російськими військами бере із 2014-го року. Був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, особистою вогнепальною зброєю та низкою відзнак Міністерства оборони України.

Раніше ми повідомляли: На Одещині зростає кількість випадків отруєння рибою та морепродуктами

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии