Незаконне збагачення та перевищення службових повноважень: колишнім одеським воєнкомом зацікавилась прокуратура

0 коментарів 26406 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Прокуратура перевіряє факти можливого незаконного збагачення, ухилення від військової служби та перевищення службових повноважень колишнім одеським воєнкомом Євгеном Борисовим. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” із посиланням на Офіс Генерального прокурора.


Як зазначається, відкрито кримінальне провадження за ст. 368-5, ч. 4 ст. 409, ч. 5 ст. 426-1 КК України.

В ході слідства перевіряється опублікована у ЗМІ інформація щодо майна членів родини посадовця за кордоном.

“За цими даними, в період дії воєнного стану вони придбали автомобілі преміум класу та нерухоме майно у Королівстві Іспанія на загальну суму понад 196 млн грн, хоча офіційний спільний дохід родини не покриває цих витрат. Для підтвердження цієї інформації здійснюється комплекс слідчих та процесуальних дій, а також направлено до компетентних органів Королівств Іспанії, Республіки Молдови, Румунії, Туреччини запити про міжнародну правову допомогу”, – йдеться у повідомленні.

Також в рамках кримінального провадження перевіряються окремі факти можливого ухилення керівником Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від проходження військової служби –його перебування за кордоном начебто на лікуванні.

Правоохоронці досліджують питання наявності законних підстав виїзду військової службової особи, яка відповідає за мобілізацію в регіоні, за межі країни під час дії воєнного стану.

Слідчі уже опитали понад 30 свідків, провели 11 обшуків. Було здійснено 17 оглядів та тимчасових доступів, направлено понад 100 запитів до органів державної влади, підприємств, установ та організацій, проведено три податкових перевірки господарської діяльності членів родини військового.

Наразі керівника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримка звільнено із займаної посади.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x