Дві вихованки Ізмаїльської ДЮСШ стали бронзовими призерками Чемпіонату України з баскетболу

0 коментарів 24408 перегляду

Вихованки Ізмаїльської ДЮСШ Олена Сепова та Вікторія Грищенко стали бронзовими призерками Чемпіонату України з баскетболу – вирішальних матчів Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед дівчат 2009 року народження.

Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на офіційну сторінку Ізмаїльської ДЮСШ в соціальній мережі Фейсбук.

У вересні 2022 року Олена і Вікторія, які  наразі навчаються та проживають у Київському спортивному ліцеї, вступили до збірної команди 2009 року, а також грають у складі команди КСЛ-Динамо-УДУ ім. М. Драгоманова (місто Київ).

У фіналі Чемпіонату України гравчині вибороли 3 місце, обігравши збірну Харківської області (ХАІ) з рахунком 90:35.

“Під час гри Олена та Вікторія показали свою відданість грі та прагнення до перемоги. Вітаємо усіх бронзових призерів КСЛ з перемогою! Бажаємо успіхів у наступних змаганнях та чемпіонатах!”, – сказано у привітанні Ізмаїльської ДЮСШ.