Вилучили товару на кількасот тисяч гривень: ізмаїлець погорів на перевезенні безакцизних цигарок та горілки

Вікторія Зацаринна 0 коментарів 30348 перегляду
Вилучили товару на кількасот тисяч гривень: ізмаїлець погорів на перевезенні безакцизних цигарок та горілки

Поліцейські затримали 30-річного ізмаїльця, який на власному автомобілі перевозив 16740 пачок цигарок різних торгівельних марок без акцизного податку та 15 літрів спиртовмісткого напою невідомого походження. Про це “Бессарабії INFORM” повідомили у прес-службі ГУНП в Одеській області. 

Правопорушника викрили дільничні офіцери поліції та прикордонники під час відпрацювання отриманої оперативної інформації.

Водій визнав, що тютюнові вироби та алкогольний напій незаконні, але звідки їх віз, говорити відмовився. Тож цю інформацію поліцейські встановлюють.

Відносно громадянина співробітники Ізмаїльського районного відділу поліції склали протокол за транспортування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка, за частиною 1 ст. 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 – 3400 гривень) з конфіскацією виробів.

 

Раніше ми повідомляли: В Кілії побудують тротуар на вулиці біля Елеватору, де через постійний рух вантажівок у вологу погоду неможливо пройти пішки

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии