СБУ на Одещині затримала військового ВМС, якого завербувала російська ФСБ

Олена Абрамович 0 коментарів 39042 переглядів
СБУ на Одещині затримала військового ВМС, якого завербувала російська ФСБ

СБУ виявила російського агента серед бригади Військово-морських сил ЗСУ на Одещині. Його завербувала ФСБ після початку повномасштабної війни.

Зрадник збирав інформацію про оборону регіону, включаючи місця дислокації штабу, техніки та складів з озброєнням, а також намагався виявити позиції реактивної артилерійської системи HIMARS.

Для маскування злочинних дій агент часто змінював сім-картки на власному мобільному телефоні, який використовував для комунікації з агресором.

Зловмисника затримали під час виконання ним розвідувального завдання. Він обвинувачується в державній зраді і тримається під вартою. Слідство триває.

Раніше ми повідомляли: САД більше немає: в Одеській області створили нову держслужбу для відновлення інфраструктури

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии