Аноніми – ігноруються: хто та як може долучитися до обговорювання щодо перейменування вулиць та провулків у Білгороді-Дністровському

0 коментарів 14310 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора у Білгороді-Дністровському стартував процесс перейменування вулиць та провулків. Після закінчення двох місяців нові топоніми мають бути визначені. Мешканців громади запрошують долучитися до процесу – у формі електронної консультації. Важливо, що анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на прес-службу Білгород-Дністровської міської ради.


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року за № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Білгород-Дністровська міська рада (організатор громадського обговорення) інформує про початок проведення громадського обговорення у формі електронної консультації з питань перейменування вулиць та провулків міста (перелік об’єктів міського підпорядкування, що пропонується для перейменування додається).

“Запрошуємо жителів Білгород-Дністровської територіальної громади долучитись до обговорення даного питання. Зауваження та пропозиції подаються протягом 60 календарних днів (двох місяців) з моменту оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Білгород-Дністровської міської ради, у формі електронного звернення на сайті міста за посиланням https://bilgorod-d.gov.ua/public_request або на електронну пошту ob.otdel@ukr.net”, – звертаються до громадян у раді.

УВАГА! Також пропозиції щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що не зазначені у переліку, приймаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення.

“Звіт за результатами громадського обговорення буде оприлюднене на офіційному сайті міста протягом 14 календарних днів після закінчення терміну проведення громадських обговорень. Роз’яснення та консультацію з питання перейменування об’єктів міського підпорядкування можливо отримати в управлінні містобудування та архітектури Департаменту економіка та розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровської міської ради, за адресою: вул. Єврейська, 21, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67701, e-mail: t-arhitektura@ukr.net”, – відзначили на сайті мерії.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Аноніми - ігноруються: хто та як може долучитися до обговорювання щодо перейменування вулиць та провулків у Білгороді-Дністровському

Аноніми - ігноруються: хто та як може долучитися до обговорювання щодо перейменування вулиць та провулків у Білгороді-Дністровському

Аноніми - ігноруються: хто та як може долучитися до обговорювання щодо перейменування вулиць та провулків у Білгороді-Дністровському

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x