Розширення міжнародних зв’язків – незабаром у Арциза можуть з’явитися два нових міста-побратима

0 коментарів 12933 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На цьому тижні в Арцизі відбулася онлайн-конференція за участю Арцизького міського голови Сергія Парпуланського, мерами двох німецьким міст – Метцинген та БАД Ульрех, та учнівською молоддю Арцизької громади та Німеччини.


Як повідомили у мерії Арцизу, під час телемосту з Німеччиною арцизька молодь показала себе справжніми амбасадорами – послами Арцизької громади, які розповідали молоді Німеччини про життя громади та ціну її захисту. Також обидві сторони презентували свої освітні заклади, поділилися особливостями освітніх процесів та обговорили співпрацю між містами та школами.

Також під час конференції очільник Арцизької громади познайомився та поспілкувався з мерами двох німецьких міст – Ульрихом Фидлером та Ульрихом Отто.

“Приємно, що сьогодні з мерами німецьких міст Ульрихом Фидлером та Ульрихом Отто, одразу знайшли спільну мову і вирішили поглиблювати зв’язки та налагоджувати співпрацю”, – підкреслив Сергій Парпуланський.

Як зазначив міський голова, за підтримки та постійної допомоги від міжнародних партнерів та міст-побратимів, у 2022 році багато чого вдалося реалізувати та втілити у громаді. Тому в 2023 році Арцизька міська рада продовжує працювати в цьому напрямку і налагоджувати міжнародні партнерські відносини.

Сергій Парпуланський висловив сподівання, що незабаром Метцинген та БАД Ульрех стануть новими містами-побратимами міста Арциз та за підтримкою іноземних друзів у громаді реалізують ще більше проєктів.

Розширення міжнародних зв'язків - незабаром у Арциза можуть з'явитися два нових міста-побратима

Розширення міжнародних зв'язків - незабаром у Арциза можуть з'явитися два нових міста-побратима

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x