На Одещині ліквідовано масштабне виробництво підробленої парфумерії: правоохоронці вилучили продукцію на суму понад 9,2 млн грн

0 коментарів 12636 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Працівники Бюро економічної безпеки (БЕБ) провели низку додаткових обшуків на території Одеської області в межах розслідування кримінального провадження щодо організації масштабного виробництва парфумерії  відомих світових брендів. Вилучено продукції на загальну суму понад 9,2 млн грн та виявлені канали поставки компонентів для виробництва. 


Як повідомили в пресслужбі БЕБ, у ході додаткових обшуків у магазині, де реалізовувались парфуми, та у складських приміщеннях передмістя Одеси, детективи знайшли близько 4 тисяч ящиків з флаконами, дозаторами, розпилювачами для виготовлення підробленої продукції на суму понад 8 млн грн.

Також детективи БЕБ провели обшук митного посту «Південний порт» та виявили майже 140 тис. пляшок для розливної парфумерії на загальну суму понад 1,2 млн грн.

Встановлено, що пляшки з безбарвного скла в асортименті доставлені в Україну з сусідньої Польщі. Одержувач товару – підприємство, що належить власнику бізнесу з виготовлення контрафактної парфумерної продукції.  Організаторами схеми з виробництва підроблених парфумів є група осіб, до складу якої входили уродженці Сирійської Арабської Республіки.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x