У Білгород-Дністровському районі чадним газом отруїлося подружжя: сиротами залишилися двоє дітей
У селі Біленьке Білгород-Дністровського району чадним газом отруїлося подружжя, внаслідок чого 34-річна жінка загинула, а її 40-річний чоловік перебуває в реанімації у важкому стані.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Одеській області, ймовірна причина отруєння – “порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації опалювальної печі”.
За інформацією “Бессарабії INFORM”, подружжя із селища Сергіївка. У них залишилося двоє маленьких дітей.
Знайомі організували збір допомоги для сім’ї. Перерахувати гроші можна на картку молодшого брата постраждалого, волонтера “Фонду Добрих справ Сергіївка” Віталія Мотелюка 5375 4141 2559 6287.
Раніше ми повідомляли: В Ізмаїлі почали набирати добровольців до штурмової бригади прикордонників «Сталевий кордон»
Залишити коментар