На Ізмаїльщині триває набір до стрілецького батальйону ЗСУ “Чорноморська Січ” – скільки добровольців планують залучити

0 коментарів 32130 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Продовжується прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ “Чорноморська Січ”.


Ізмаїльський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку. Внутрішньо переміщені особи або особи, які тимчасово перебувають на території Ізмаїльського району, також можуть приєднатися до лав стрілецького батальйону Одеської області.

“Кампанія спрямована винятково на вмотивованих людей, які добровільно записуються до Збройних Сил України, аби захистити Одещину від окупантів! До складу окремого стрілецького батальйону «Чорноморська Січ» планують набрати близько 600 осіб. Забезпечення цього батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних сил України. Формування та розміщення особового складу, який буде підготовлений за сучасними стандартами НАТО, відбуватиметься на території Одеської області”, – сказано в повідомленні Ізмаїльської РД(В)А.

Під час звернення до Ізмаїльського територіального центру комплектування та соціальної підтримки обов’язково потрібно вказати, що бажаєте проходити службу саме в стрілецькому батальйоні «Чорноморська Січ».

“Приєднуйтесь до сил оборони України та зробіть свій внесок у боротьбу з ворогом!”, – закликають у районній адміністрації.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x