Зеленський позбавив громадянства Медведчука, Козака, Деркача і Кузьміна

2 коментаря 13500 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент Володимир Зеленський припинив громадянство України чотирьох народних депутатів, яким висунуті підозри в держзраді, – Віктора Медведчука, Андрія Деркача, Тараса Козака та Рената Кузьміна. Про це Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні.


“На підставі матеріалів, які були підготовлені Службою безпеки України та Державною міграційною службою України, та відповідно до Конституції нашої держави я ухвалив рішення про припинення громадянства чотирьох осіб: Деркача Андрія Леонідовича, Козака Тараса Романовича, Кузьміна Рената Равелійовича і Медведчука Віктора Володимировича”, – повідомив Зеленський.

Крім того, президент додав, що це “не останні такі рішення”.

Тарас Козак – нардеп “ОПЗЖ”, який втік у Росію ще до початку війни, бо щодо нього в Україні порушили кримінальну справу через держзраду. Він причетний до схеми поставок вугілля з тимчасово окупованих територій Донбасу.

Віктор Медведчук також представник “ОПЗЖ”, який після початку повномасштабного вторгнення і поразки росіян на Київщині намагався покинути Україну, але його затримали українські правоохоронці.У 2020 році Медведчук через Козака передав Росії інформацію про розташування прихованого підрозділу ЗСУ.

Держзрадника та кума російського диктатора Володимира Путіна вдалося обміняти на 200 українських полонених. Примітно, що за каденції Петра Порошенка, Медведчук і сам займався питанням обміну з окупантами.

Після обміну зрадника помічали в окупованому Криму разом із дружиною, яка напередодні вторгнення втекла в Росію.

Екс-нардеп Андрій Деркач, за даними СБУ, керував в Україні агентурною мережею Генштабу РФ, яка повинна була допомагати ворогу захопити країну. Наразі він перебуває у розшуку.

У США вважають, що Деркач більше 10 років був активним російським агентом і ще 2020 році ввели проти нього персональні санкції.

Ренат Кузьмін – нардеп “ОПЗЖ”, якому також повідомили підозру у держзраді через публікації в ЗМІ пропагандистських матеріалів. Раніше його підозрювали у відмиванні незаконно здобутого майна. У Раду-2019 року “депутат” пробився після судового процесу. Наразі Кузьміна розшукує ДБР.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

  • Народная мудрость

    « когда собаке нехер делать, она яйца 👅 лижет.»
    А, где ж СОЛЬ? А, рогатые?:)))))))))))))))))

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту