Завтра Арциз попрощається із “кіборгом” Віталієм Додоном, який загинув на Донеччині (розклад)

0 коментарів 18468 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Завтра Арцизька громада проводить у останню путь Віталія Додона, який загинув під час штурмових дій поблизу Мар’їнки Донецької області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


Нагадаємо, загиблий Герой служив за контрактом та загинув 4 січня 2023 року.

“Воїн, якому назавжди залишиться 46… Без зайвих роздумів він добровольцем пішов захищати Україну у 2014 році, коли росія почала війну на Донбасі. За оборону Донецького аеропорту по праву носив горде ймення “кіборг”. Із початком повномасштабного вторгнення рф на територію України у 2022 році Віталій зі зброєю в руках мужньо захищав рідну країну, відтісняв ворога з Миколаївщини та Херсонщини, а також був у найгарячіших точках Донецької області. Це не просто обірване життя, це — неймовірно висока плата за прагнення до волі та незалежності…”, – написав мер Арцизу.

Прощання з полеглим Героєм відбудеться завтра, 14 січня.

Сергій Парпуланський закликав усіх небайдужих мешканців долучитися до заходів, утворити живий коридор шани на останньому шляху захисника:

▪️ о 12:00 від будинку полеглого Героя (вул. Калмикова, 21) вздовж вулиці Свободи

▪️о 12: 30 вздовж вулиці Соборна до храму Іоанна Богослова, де відбудеться відспівування загиблого воїна,

▪️о 13:30 від храму Іоанна Богослова, вздовж вул. Соборна до Алеї слави на центральному цвинтарі (мікрорайон), де відбудеться церемонія поховання.

Завтра Арциз попрощається із "кіборгом" Віталієм Додоном, який загинув на Донеччині (розклад)

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту