Замовити сет суші: ви зможете спробувати одразу кілька видів ролів

0 коментарів 10692 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Суші набули популярності, як смачна і хороша їжа. Вони стали частиною нашої культури, і кожен, якщо не пробував, то чув про них. Знайти хороший ресторан суші, що відповідає вашим критеріям, стає все складніше, адже їх мільйони. Якщо ви бажаєте замовити суші сет в Одесі , відвідайте Roll Club.


Тонкощі приготування суші та ролів

Суші готують з круглозернистого білого рису, але можуть готувати з неочищеного світло-коричневого. Головне його правильно зварити, щоб отримати клейку структуру. Розсипчаста крупа зовсім не приходить для суші та ролів, вони матимуть неправильну форму та розсипатимуться в руках.

Для начинки суші та ролів використовуються морепродукти та риба: сніговий краб, кальмари, вугор, лосось, тунець, креветки. Можна також замовити вегетаріанські суші та навіть м’ясні з маринованою куркою. Для доповнення смаку, до основного подають васабі та соєвий соус. Вони також є “дезінфектантом” для сирої риби. Популярними гарнірами вважаються редька дайкон та такуан.

Роли, не менш популярні чому суші, але ще смачніші

Сети складаються з ролів. За складом вони схожі на суші, але начинка знаходиться усередині. В Україні роли популярніші.

Слово “рол” походить від англійського слова “roll”, яке перекладається як “згортати, розкочувати”. Роли виготовляються шляхом згортання з використанням бамбукових килимків.

Роли бувають різними: їх споживають свіжими, запікають у клярі, їдять теплими. Вибираючи суші сети в Одесі , у вас є можливість спробувати все й одразу. Зробити замовлення можна на сайті roll-club.od.ua. У фудкорті лояльні ціни, швидка доставка, гарна подача, розмір порцій відповідає опису. Всю інформацію про страви можна знайти на сайті.

Сет: можливість скуштувати різні смаки за один раз

Суші не повинні бути надто дешевими, адже це говорить про продукти низької якості, але також і надто дорогими. Середня вартість, якщо казати про доставку, 400-700 гривень.

Вибираючи суші сет в Одесі, у вас є можливість скуштувати різні смаки. Наприклад, у сеті “Готем” 770 грам і за одну трапезу ви зможете скуштувати такі види ролів:

  • Вірджинія;
  • Філадельфія унагі лайт;
  • Горбуша у кунжуті;
  • Крокето.

У сеті 28 шматочків, цього достатньо для компанії із 3-4 осіб.

Якщо ви любите Філадельфію, зверніть увагу на сет Кілограм Філадельфій. У сеті 40 шматочків, а загальна вага 1045 грам! Для невеликої компанії підійде “Тріо Філадельфій”, вагою 730 грам.

Щоб спробувати ще більше ролів, зверніть увагу на “Кранч Бранч” загальною вагою 1200 грам. До складу сета входить рол темпура, а саме “Лосось на грилі”.

Чому варто замовити сет?

Головне переваги сета в тому, що він дозволяє скуштувати різні смаки. Кухарі майстерно поєднують запечені та класичні роли, щоб кожен знайшов своє ідеальне поєднання. Сет складається з різних видів ролів, кожен з яких має свої відмінності та складається з смачних начинок: курки, риби, овочів, крем-сиру.

Щоб замовити смачні сет, важливо знайти хорошу службу доставки, яка готує їх якісно, використовуючи тільки свіжі продукти та швидко доставляє. Якщо ви живете в Одесі, зателефонуйте до Roll Club або оформіть замовлення за допомогою сайту. Для цього достатньо вибрати потрібний сет і натиснути кнопку “Замовити”, потім вибрати зручний спосіб оплати та час доставки. Всі питання щодо складу, ваги, кількості приладів можна уточнити у менеджера.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту