З 1 лютого змінюється порядок нарахування виплат військовим: від чого залежатиме сума

1 коментар 33291 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Україні з 1 лютого розмір додаткових виплат для військовослужбовців залежатиме від районів їхнього перебування. Також вплиматиме складність і специфіка бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України щодо нового порядку нарахування грошового забезпечення.


Зазначається, що розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не змінюється.

“Бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені українським бійцям, які воюють з противником на передньому краї. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти – виплати в розмірі 100 тис. грн для них також зберігаються. Анонсовані зміни стосуються винятково військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків і курсантів військових закладів вищої освіти, офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій”, – наголошується в повідомленні.

Зауважується, що рішення змінити підхід до нарахування додаткової грошової винагороди стосуватиметься тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій, та ухвалено задля дотримання принципів справедливості щодо стимулювання воїнів сил безпеки і оборони України.

Зокрема, наразі всі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, у різних регіонах України отримують додаткову грошову винагороду у фіксованому розмірі 30 тисяч гривень. Водночас бійці, які з ризиком для життя виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях з противником, отримують абсолютно такі ж самі додаткові виплати – 30 тис. грн.

“У зв’язку з цим назріло питання диференціації розмірів винагороди залежно від місця, умов та особливостей проходження служби у формуваннях сил безпеки і оборони України”, – зазначається в повідомленні.

Для того, щоб підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців і членів їхніх сімей, 1 лютого будуть збільшені розміри щомісячного основного грошового забезпечення військовослужбовців без додаткової винагороди.

Мінімальний його рівень для Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України становитиме не менш ніж 20 тис. 100 грн, для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції – на рівні не менш ніж 17 тис. грн.

Нагадаємо, після початкку повномасштабного вторгнення президент України Володимир Зеленський 27 лютого 2022 року заявив, що заробітна платня українських військовослужбовців складатиме 100 тис. грн на місяць.

Уже 28 лютого Кабінет міністрів ухвалив відповідну постанову. Окрім того, в умовах воєнного стану низці ін6ших категорій військовослужбовців, виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць.

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Не умничай, когда благосостояние всей твоей “сверхдержавки” зависит от нефтянки, а чмобикам не платят НИ-ХУ-Я их овцеебо-тувинские погонщики 😉

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту