Свободу – Саакашвілі: під стінами грузинського консульства в Одесі пройшов мітинг

4 коментаря 15255 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Мітинг на підтримку колишнього президента Грузії та екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі відбувся в середу вдень під стінами грузинського консульства в Одесі. Акція зібрала близько 50 містян, небайдужих до долі опального політика, якого вже понад рік утримують у грузинській в’язниці. Учасники розгорнули транспаранти «Свободу Михайлові» і скандували «Міша — одесит». Про це повідомляє “Думська”.


За словами організаторів, одеська акція є частиною міжнародної ініціативи — мітинги на підтримку Саакашвілі відбулися одночасно ще в 40 містах світу.

Нагадаємо, експрезидент Грузії, громадянин України Михайло Саакашвілі повернувся на батьківщину 30 вересня 2021 року, незадовго до парламентських виборів. Після прибуття його заарештували й помістили до в’язниці, де він оголосив голодування.

У Грузії на нього чекали два заочні вироки Тбіліського міського суду. 5 січня 2018 року його визнали винним і засудили до трьох років позбавлення волі за зловживання службовим становищем, а 28 червня 2018 року — до 6 років позбавлення волі за організацію побиття депутата грузинського парламенту Валерія Гелашвілі 2005 року.

З листопада 2022 року у ЗМІ почали з’являтися повідомлення про те, що стан Михайла Саакашвілі у в’язниці різко погіршується.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • Аноним

  🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷
  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ 😉

 • Аноним

  Умалишённый свинарник – в сборе!:)) гляньте на эти свинорыльни – расово неполноценных рогатых свиней грязных:)))

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

 • Аноним

  Не хай сидит, тварь про-гомосакская. Но лучше бы повесить, прямо в камере, на шнурках, с его же ботинок. Не жалко, эту мразь вонючую!

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту