Суд вирішив, що робити з мешканцем Ізмаїльського району, який вирощував коноплі “для себе”

2 коментаря 14499 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Мешканець Ізмаїльського району, який вирощував у себе вдома конопель для особистого застосування, отримав вирок суду. Його визнали винним та призначили 2,5 роки обмеження волі з іспитовим строком 1 рік. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на керівника Ізмаїльської окружної прокуратури Олександра Сару.


За процесуального керівництва прокурорів Ізмаїльської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт відносно 44-річного мешканця Ізмаїльського району за фактом незаконного вирощування конопель (ч. 1 ст. 310 КК України) та незаконного придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ч. 1 ст. 309 КК України).

Встановлено, що мешканець смт. Суворове Ізмаїльського району організував та налагодив за місцем свого проживання незаконне вирощування конопель, а також виготовлення наркотичного засобу, обіг якого заборонено – канабісу.

У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання обвинуваченого вилучено наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс масою 73 грами, а також 14 рослин роду коноплі, які останній вирощував на території присадибної земельної ділянки.

Вироком Ізмаїльського міськрайонного суду особу засуджено до 2 років 6 місяців обмеження волі з іспитовим строком 1 рік.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Вот это все, что ты смогло за двое суток накопить?! Правду же говорят: на росси и навоз говно, но и его свинороССам не фатает 😉

  • Аноним

    Так, не загоняйте, это он для самого главного гАААвнокомандующего выращивал. Правда тяжело ему будет, косяк в темноте, без электричества строчить.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту