“Щедрий вечір, добрий вечір”: до Кілійської міської ради завітали групи ряжених щедрівників (фото, відео)

2 коментаря 27243 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні Україна святкує Щедрий вечір. З цього приводу містами і селами, зокрема Кілією, вже прогулюються щедрівники, які несуть в домівки гарні побажання і отримують за це гостинці від господарів. Завітали ряжені у хустки і козацькі шапки кілійці також до міської ради, де від усієї душі побажали місту добробуту та процвітання. Про це повідомив Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський.


Мер також привітав кілійців зі святами.

“ДОРОГІ МЕШКАНЦІ КІЛІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Від щирого серця вітаю вас, кожну родину нашої громади із Щедрим вечором та народними святами Маланки і Василя!
У цей день люди традиційно збираються родинами, молодь співає щедрівки та посіває, щоб залучити благополуччя до будинку господарів. А в гості запрошують всіх – від далеких родичів до звичайних перехожих.
Тож хай сьогодні та протягом всього прийдешнього року у ваших серцях панують мир та злагода, діти ростуть здоровими, а щастя і добробут не лишають ваші домівки!
Щасливого Щедрого вечора, Божої благодаті, радості і життєвого натхнення кожному з вас!
До Кілійської міської ради завітали привітати учні Опорного закладу освіти Кілійський заклад загальної середньої освіти №4 Кілійської міської ради та колектив комунального закладу “Центр культури, мистецтв і дозвілля” Кілійської міської ради”, – звернувся він.

Зі святом!

"Щедрий вечір, добрий вечір": до Кілійської міської ради завітали групи ряжених щедрівників (фото, відео)

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Что, лавровую лошадь вспомнило, как оно в Африке попрошайничало? 😀 И допросилось какого-то говна в ЮАР – будут протестики против могилизациии газом времен апартеида глушить 😉 😀

  • 🐽клоун попрошайка ( дай миллион!)

    Главная ряженая попрошайка – сидит совсем не там.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту