RU UA
RU UA

Ще одне гучне звільнення вівторка: заступник міністра оборони України подав у відставку після скандалу із закупівлями на ЗСУ

3 коментаря 10287 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У вівторок, 24 січня, стало відомо, що заступник міністра оборони України В’ячеслав Шаповалов подав у відставку. Це сталося після гучного скандалу із закупівлями харчування для ЗСУ. Його прохання вже підтримав голова міністерства Олексій Резніков. Про це повідомляється на сайті міністерства оборони України.


“Попри те, що озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла”, – зазначається на сайті міністерства.

Нагадаємо, минулого тижня ЗМІ опублікували розслідування, в якому стверджувалося, що нібито Міністерство оборони України закуповує харчі для ЗСУ за цінами, завищеними у 2-3 рази порівняно з цінами у київських супермаркетах.

Ще одне гучне звільнення вівторка: заступник міністра оборони України подав у відставку після скандалу із закупівлями на ЗСУ

Коментарі
 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ 😀

 • Аноним

  И шо случилось? Все хохлячие издания хрюкали, что вся сделка была по « чесноку»! , и все тамА правильно. И тутА гавкали даже , и подхрюкивали, для общего хлевярного стада:)))
  И вдруг – отставки и увольнения!
  ВУС-ТрапЫлось , черти винторогие?

 • Геннадий Труханов

  Ну елы-палы 🙁 Прикинусь тогда горшочком…

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована