Санкції від Зеленського отримали майже дві сотні компаній та осіб, яких використовує держава-агресор для перевозки військової техніки та солдатів

0 коментарів 11367 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти 185 юридичних та фізичних осіб, яких Росія використовує для перевезення залізницею особового складу та військової техніки. Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський заявив у своєму останньому зверненні.


“Сьогодні я підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій проти юридичних та фізичних осіб, яких використовує держава-агресор, щоб перевозити залізницею військову техніку та солдатів. Йдеться про 185 компаній та осіб.

Їхні активи в Україні блокуються, наявне майно буде використовуватися для нашої оборони. Ми будемо працювати над тим, щоб аналогічне блокування було застосоване й іншими країнами”, – підкреслив він.

Президент подякував усім, хто допомагає посилювати санкції проти Росії, а також розслідувачам, які викривають “шляхи, що використовує держава-терорист, намагаючись обійти санкції”.

В опублікованому на сайті президента санкційному списку 3 фізичних особи і 182 – юридичних.

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту