RU UA
RU UA

Одеський ДТЕК оштрафували за недотримання графіків відключень світла – підприємство з покаранням не згодне

1 коментар 26568 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На ДТЕК Одеські електромережі наклали штраф за недотримання нормативно-правових вимог, а також порушення розподілу з електричної енергії. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


Штраф накладено за підсумками засідання, яке відбулося сьогодні, 24 січня.

“Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії”, – вирішили в НКРЕКП.

Проте компанія “ДТЕК Одеські електромережі” не погодилася з даними рішеннями та збирається оскаржувати їх в суді.

“Жодна країна в світі не стикалася з настільки масовими терористичними атаками по енергетичній інфраструктурі. У таких умовах, енергетики компанії роблять все можливе для рівномірного розподілу дефіциту потужності між всіма споживачами”, — зазначили в організації.

Також штраф за недотримання умов розподілу електроенергії наклали на ДТЕК Київські електромережі.

 

 

Коментарі
  • Пригожин, Евгений Викторович

    И тут до сих пор не насрано… игнатович рублядь!!! Что с тобой делается-то?! Кокошник новенький уже не нужен – в бендеру, значит, записалось! Так, где наша кувалда…

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована