Одещина бореться за великий грант ЄС для розчищення Кислицького рукаву Дунаю в Ізмаїльському районі

0 коментарів 23490 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної військової адміністрації бере участь у конкурсі великих інфраструктурних проєктів програми «Румунія-Україна 2021-2027», що фінансується коштами Євросоюзу.


Як повідомив директор Департаменту Павло Буланович, ОВА подала заявку інвестиційного проєкту «Просування спільних стратегій, інструментів та технічних заходів водного менеджменту для Нижнього Дунаю з метою підвищення ефективності попередження негативних наслідків зміни клімату».

Мета цього природоохоронного проєкту – розчищення рукава Кислицький в Ізмаїльському районі та модернізація системи менеджменту гідрологічної інфраструктури.

«Це дозволить забезпечити водними ресурсами зрошувальне землеробство в Придунайському регіоні на площі до 10 тисяч гектар. Також з’явиться можливість для сталого водоспоживання 4 великих громад, 28 населених пунктів з населенням більш ніж 72 тисячі людей. А ще – покращиться якість води для рибних ресурсів, питного та технічного водопостачання громад з водойм Катлабуг і Китай та приозерних джерел», – уточнив директор профільного департаменту Одеської ОВА.

Рішення конкурсної комісії стане відоме на початку весни.

Нагадаємо, що минулого року, за дорученням начальника Одеської ОВА Максима Марченка, проведені роботи з поповнення водою, із річки Дунай, Придунайських озер Катлабуг та Китай. На це з обласного бюджету виділено 12 млн гривень. Також розчищено три транспортуючих канали – Міжколгоспний, Громадський і Орлівський на Ізмаїльщіні.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x