На Одещині – найскладніша ситуація зі зв’язком в Україні

0 коментарів 17766 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Станом на вихідні в Україні працювало 76% від загальної кількості базових станцій мобільних операторів. Найскладніша ситуація зі зв’язком – на Одещині та Запоріжжі. 


Згідно повідомлення голови Держспецзв’язку Юрія Щиголь, складнощі зі зв’язком можуть відчувати мешканці Запорізької (46,3%) та Одеської (57,8%) областей, труднощі є також на Донеччині та Луганщині.

За його словами, мобільні оператори в координації з Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Держспецзв’язку вже відновили у Херсонській області 21% від усіх базових станцій. Робота триває постійно.

Він додав, що від початку повномасштабного вторгнення рф мобільні оператори відновили роботу понад 1200 базових станцій і більш як 3,2 тисячі кілометрів оптоволоконних ліній.

«Оператори не лише відновлюють зв’язок, а й продовжують модернізувати мережу, інвестують у розвиток, будують нові базові станції та збільшують їхню пропускну здатність, посилюють енергонезалежність — резервним живленням уже забезпечені десятки тисяч об’єктів», — зазначив він.

Голова Держспецзв’язку пояснив, що відновлення зв’язку на деокупованих територіях та забезпечення зв’язком громадян на всій території України залежить від доступності енергоживлення, безпекової обстановки та стану обладнання.

Також Щиголь зазначив, що Держспецзв’язку готується до будь-якого розвитку подій, зокрема й до тривалої відсутності електроенергії, а тому визначило перелік важливих об’єктів, які мають бути першочергово забезпечені безперебійним зв’язком у таких випадках.

На Одещині - найскладніша ситуація зі зв'язком в Україні

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x