Міноборони РФ в черговий раз заявило про захоплення Соледара, але ЗСУ повідомляє, що в місті ще тривають бої

2 коментаря 12690 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міноборони РФ заявило про нібито захоплення Соледара ввечері 12 січня. Водночас у Східному угрупованні військ ЗСУ кажуть, що в Соледарі тривають бої, а РФ спеціально поширює інформаційний шум.


Окупанти стверджують, що захоплення Соледара дає їм змогу відрізати шляхи постачання українських військ у Бахмуті, “після чого заблокувати й узяти в котел українські війська, які в ньому залишаються”.

Примітно, що в повідомленні не згадується роль ПВК “Вагнер”, натомість заявляють, що захоплення Соледара стало можливим завдяки підрозділам ВДВ, які “здійснили прихований маневр” і блокували місто з півночі та півдня. Це може свідчити про наявні конфлікти в рядах орків.

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону заявив, що в Соледарі все ще тривають бої.

“Бої йдуть у місті, наші війська тримають оборону проти противника, який сконцентрував найкращі підрозділи “Вагнера” та інших спеціальних підрозділів… Ворог навмисно розганяє інформаційний шум, намагається посіяти зневіру у власних силах серед українського населення. Цього не треба робити”, – заявив Череватий.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Российских – уточню 🙂

  • 🐽

    Это чистая правда! Свиней, в шахтах вылавливают:)), за рога:))

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту