Хвиля нового виду шахрайств докотилася Болграду: аферисти відправляють підприємцям “листи від мера” і вимагають гроші на ЗСУ

2 коментаря 11367 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Хвиля нового виду шахрайств докотилася і до Болграду. Нещодавно на одне з підприємств Болградського району надійшов лист начебто від Болградського міського голови Сергія Димитрієва з проханням перерахувати кошти на допомогу Збройним Силам України. У мерії застерігають – міська рада ніколи та нікому не надсилала листи такого характеру. 


Про це інформує Болградська міська рада.

“Авторами цього листа ймовірно є шахраї, мета яких – незаконне збагачення. Болградська міська рада доводить до відома, що листи з подібним змістом за підписом Болградського міського голови Сергія Димитрієва ніколи та нікому не надсилались, а також просимо бути пильними та не піддаватись на шахрайські дії”, – сказано у повідомленні на офіційному сайті міськради.

У разі надходження листів або іншої інформації сумнівного змісту, жителів просять звертатись за тел: 04846(4-12-59) або на Вайбер Болградської міської ради: +38(063)104-91-30.

У мерії також звертають увагу, що вся кореспонденція, яка направляється Болградською міською радою, надсилається виключно з поштової адреси: miskarada@bolgrad.odessa.gov.ua або офіційно через Укрпошту.

Нагадаємо, за подібною шахрайською схемою злочинці діють і в Ізмаїлі.

Хвиля нового виду шахрайств докотилася Болграду: аферисти відправляють підприємцям "листи від мера" і вимагають гроші на ЗСУ

Хвиля нового виду шахрайств докотилася Болграду: аферисти відправляють підприємцям "листи від мера" і вимагають гроші на ЗСУ

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • "человек" :)))) а на деле:

    🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷 😉

  • 🐖человек🐷

    Рогули, в данном – конкретном случае, скидывайтесь побольше и погуще! Хоть пойдут эти средства, ну хоть с какой-то , пусть и минимальной, но все же пользой!
    А, не на содержание запроданных чиновников, хрюкающих, ворующих, празднующих и веселящихся сейчас, по Монако, Парижам и прочим Андорам….., когда свой Народ, посылают на убой, как скот – во имя Фашингтонского обкома!

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту