Демонстрація солідарності з українським народом: в центрі Берліну з’явилась Одеська площа

2 коментаря 10179 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


16 січня за ініціативи окружного мера Міхаеля Грунста і окружного радника Мартіна Шефера та рішенням окружного офісу Ліхтенберга,  районне управління Ліхтенберга відкрило нову ринкову площу між Rheinsteinstraße та Ehrenfelsstraße 10318 Berlin-Karlshorst і урочисто назвало її «Odesaplatz», присвоївши їй ім’я нашого регіонального центру.


Про це повідомили в Одеській ОВА.

«Як і багато українських міст, що охоплені бойовими діями, Одеса страждає від російської загарбницької війни.  Ми вшановуємо пам’ять жертв цієї жорстокої війни та демонструємо нашу солідарність з українським народом», – наголосив Мер округу Міхаель Грюнст.

Районний радник з громадського порядку, навколишнього середовища та транспорту Мартін Шефер відзначив, що відкриттям Odesaplatz, представники Німеччини посилають потужний сигнал того, що вони засуджують жорстоку загарбницьку війну проти України.

«Багато колег допомогли нам офіційно відкрити Одеську Площу, яка розташована в центрі міста і щодня нагадуватиме нам, наскільки цінні безпека та спокій, які не можна сприймати як належне», – додав Мартін Шефер.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко висловив вдячність за підтримку до нашого регіону Міхаелю Грунсту та Мартіну Шеферу.

 «Зброя, прихисток для понад мільйона українців, україноцентричне головування у G7, фінансова й технічна допомога, статус кандидата на вступ до ЄС – ми вдячні Німеччині за ту допомогу, яку надано Україні, і яка допомагає побороти російських окупантів. Але для нас є важливою підтримка наших німецьких друзів в гуманітарному напрямку і та солідарність, яку демонструє німецький народ на всіх рівнях!», – сказав очільник Одеського регіону.

Демонстрація солідарності з українським народом: в центрі Берліну з'явилась Одеська площа

Демонстрація солідарності з українським народом: в центрі Берліну з'явилась Одеська площа

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Не мни свою маму, рублядь – zaлупка лишаями пойдет – даже в немецкое кино сниматься не возьмут 😉

  • Аноним

    ТьфУ, млятЬ ! Солидаристы европедерастические!

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту