RU UA
RU UA

Адреси, рекламні вивіски тощо: в Болградській громаді зобов’язали мешканців терміново зняти з будівель написи російською мовою

6 коментарів 11313 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Інспектори з благоустрою Болградської міської ради звернулися до мешканців громади з вимогою терміново позбутися написів та вивісок на будівлях, які зроблено російською мовою. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на начальника Інспекціі з благоустрою Діану Петрік.


“На виконання листа Болградської районної військової адміністрації від 26.12.2022 р. № 01/01-31/3142 щодо перейменування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Болградського району, які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР, власникам нерухомості необхідно терміново – прибрати з фасадів будівель (будинків), торгівельних точок та інших об’єктів наявні таблиці, написи, вивіски та носії зовнішньої реклами російською мовою у термін до 01.02.2023 р.

Телефон для довідок: (04846) 4-11-63″, – йдеться у повідомленні.

Коментарі
 • 🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔=🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔

  Хотя, все верно: ваши питерские и московские акцентики в Бессарабии – уже лишний повод к подозрениям во всяких непотребствах, только не русофобствуй: почему если русский – то сразу рога и прочее? Есть же и безрогие 🇷🇺🐓!

 • 🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔=🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔

  Из говносибирска родного “виднее” 😉

 • Аноним

  Так на рогато быдлячем, в Бессарабии не разумеют и не разговаривают, ибо брезгуют.

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  В плане, игнатович рублядь, НЕНАДОЛГО?! По-твоему русский говор скоро перестанет существовать??? Не веришь в братьев!!! Кувалду, гаспада! 😉 😀

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ 🙂

 • бей оккупантов - рогатых!

  Снимите и сохраните, ненадолго. Пригодятся!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована