Офіційно: над Одещиною зранку збили понад 20 ракет, але є влучання в приватну власність і критичну інфраструктуру

5 коментарів 23598 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні, 29 грудня, вранці Україна знову зазнала масованого ракетного обстрілу від підступного ворога. На щастя, оператори ПВО знову здійснили неможливе – збили тільки над Одещиною 21 ракету. Але, нажаль, є і влучання. Про це повідомив голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко. 


“Підрозділами протиповітряної оборони над областю була збита 21 ракета!!! Уламки однієї з ворожих ракет потрапили в житловий будинок, на щастя постраждалих немає. Нажаль в наслідок влучань є пошкодження енергетичної інфраструктури, тому по області відбуваються екстрені відключення електроенергії. Всі служби на місцях і працюють”, – підсумував він в своєму телеграм-каналі.

У зв’язку з обстрілом в регіоні здійснюються екстренні відключення світла, які допоможуть уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ворожі ракети досягнуть цілі.

Звертаємо вашу увагу, тривога ще триває, а ворожі ракети продовжують втручатися в повітряний простір України. Залишайтесь в укриттях.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • 🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩=🇷🇺=💩

  рублядь онанимная, у тебя раздвоение “личности”? Или растроение? 😀 Ах да, ты же одержимая рогатыми чертями русская свинья, ну да ну да 🙂 🙂 🙂

 • Аноним

  Все абсолютно сбито, но света нет и не будет. Мы правильно понимаем?

 • Аноним

  рублядь, ты не про чужое ПВО и швабры думай, а про то, где размещать новобранцев-чмобиков – в свете последних событий 😉 Ведь, во-первых, высших и не очень учебных заведений со спортзалами не так много, а во вторых… и там им пеZда 😀 Хоть ты и никто и никто твоему совету в кацапердии не послушается 🙂

 • Аноним

  И на фоточке супер современный комплекс ПВО:))), времен Вьетнамской войны, С-125, Советского производства! Оно и понятно, с йододеффицитом, какие там комплексы ПВО могут быть. Да, рогули блЮвотные ?!

 • Аноним

  Дроны шваброй разгонять. Жопой волны отбивать:)))
  Ну и далее:))))), по тексту:)))))

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту