RU UA
RU UA

Світло, тепло, вода і зв’язок є: як зараз працюють заклади освіти Болградської громади

0 коментарів 11664 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В умовах відключення електроенергії заклади освіти Болградської громади працюють в штаному режимі. Світло, тепло, вода і зв’язок зараз є, системи опалення були запущені ще до “блекауту”. Деякі школи переведені у режим дістанційного навчання, інші приймають дітей очно. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на заступника начальника відділу освіти Болградської міської ради Аллу Оріховську.


Як повідомили у Болградській РВА, ці питання сьогодні хвилюють багатьох батьків дошкільників та учнів.

“В усіх закладах освіти Болградської громади ще до «блекауту» були запущені системи опалення. Але про умови роботи цих установ можу говорити лише на сьогодні, оскільки ситуація змінюється щодня”, –  зазначила Алла Оріховська.

Станом на 25 листопада, всі 13 закладів освіти працюють у звичайному режимі. З них сім об’єктів працюють у очному режимі. Це – п’ять дошкільних закладів у селах Залізничне, Виноградівка, Оксамитне, дитсадки №5, №8 у Болграді, а також Залізничненський та Оксамитненський ліцеї.

За змішаною формою (очно та дистанційно) працюють дві установи – опорний Болградський ліцей та Виноградівський ліцей.

“На дистанційному навчанні у нас Владиченський, Табаківський ліцей та Болградський ліцей №3. Також сьогодні повністю на дистанційне навчання перейшов Болградський ліцей №2, оскільки там виникла проблема із системою опалення, яка найближчими днями буде усунена. У всіх 13 закладах освіти громади на сьогодні є світло, тепло, вода і зв’язок», – повідомила заступник начальника відділу освіти Болградської міської ради.

Світло, тепло, вода і зв’язок є: як зараз працюють заклади освіти Болградської громади

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована