Ізмаїльські прикордонники затримали ще трьох ухилянтів, які намагалися втекти за кордон
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2022/11/314489975_488770003286315_5760064605808533749_n.jpg)
Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Вчора прикордонники Ізмаїльського загону затримали трьох жителів Одещини, які намагався перетнути державний кордон в обхід пунктів пропуску. Про це повідомили в Ізмаїльському прикордонному загоні.
В одному з випадків, 24-річний чоловік майже потрапив до Молдови, але охоронці держрубежів ПП “Виноградівка” застосували службового собаку, який швидко наздогнав втікача. Відносно громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Ще двох порушників на цьому ж напрямку затримав інший прикордонний наряд сьогодні опівночі. При собі чоловіки не мали жодних документів, що посвідчують їх особу. З їх слів попередньо встановлено, що вони є громадянами України.
Після встановлення їх особи, вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
![](https://bessarabiainform.com/wp-content/uploads/2023/07/avatar-bi.jpg)
Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ у місті Білгород-Дністровський