Електропостачання в Одеській області поступово відновлюється. Що з водою та мобільним зв’язком

0 коментарів 29619 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одеській області вже запитані майже усі об’єкти критичної інфраструктури. Це дозволило подати туди тепло та воду. Поступово відновлюється електропостачання та водопостачання у житло. В обласному центрі заявляють про повністю відновлений мобільний зв’язок, в той же час на территорії області ще продовжуються перебої.


Як повідомляють мешканці Бессарабії, мобільний зв’язок сьогодні вранці вже почав працювати. Але спостерігаються періодичні збої. Вчора ввечорі у деяких населенних пунктах та конкретних районах з’явилася вода у кранах. В Ізмаїлі вранці воду знову відключили, в вже після 10 ранку вона знову почала з’влятися у різних районах міста. Жителям міста слід зробити запаси.

Ситуація із відновленням функціонування енергосистеми України складна. Глава Миколаївської ОВА Кім заявив, що з Південноукраїнської АЕС спробували наростити подачу електроенергії споживачам, але система вибила. Енергетики вирішили поступово відновлювати роботу.

Президент України Володимир Зеленський у зверненні до українців заявив, що внаслідок ракетного обстрілу 11 областей країни виявилися повністю знеструмленими. Найбільше постраждала Чернігівська область.

В Укренерго повідомили, що ремонтні бригади ведуть відновлювальні роботи. Але приводів для паніки немає. У компанії розроблені протоколи на такий випадок і диспетчера з ремонтними бригадами слідують їм. Населенню порадили за тривалої відсутності світла звертатися до Пунктів Незламності.

Подписаться
Уведомить о
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии