RU UA
RU UA

Під суд піде «Професор» з Одеси, який був завербований ФСБ та зливав розвідінформацію ворогу

3 коментаря 13311 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Одеси за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України). Після 24 лютого 2022 року був завербований представниками ФСБ та отримав псевдонім «Професор». Він збирав інформацію та зливав ворогу, також вербував жителів Одещини для подальшої співпраці з країною-агресором. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Офіс генпрокурора.


Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Одеси за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, чоловік після 24 лютого 2022 року був завербований представниками ФСБ РФ. Від російських кураторів отримав псевдонім «Професор». Він збирав інформацію щодо місць розташування блокпостів, кількості і озброєння українських захисників, сил протиповітряної оборони, командних пунктів, правоохоронних органів та спецслужб, промислових об’єктів військового призначення на території області, а також інформацію щодо місць ураження ракетними ударами. Чоловік розвідував способи укріплення штаба ОК «Південь», Одеської обласної військової адміністрації, СБУ та ГУНП в області.

Розвідінформацію у вигляді текстових повідомлень та координат із фото та відеосупроводом він передавав майже щодня та одержував грошову винагороду на картковий рахунок.

Крім того, до співпраці з ворожою спецслужбою чоловік залучив свого знайомого з Івано-Франківська, який також був прихильником ідеї об’єднання РФ, РБ та України в єдине державне утворення під головуванням РФ. Також обвинувачений вербував жителів Одещини для подальшої співпраці з країною-агресором.

Обвинуваченого затримали під час виконання чергового завдання ворога біля Одеської обласної військової адміністрації. В ході обшуку вилучено мобільний телефон, який використовувався для передачі інформації та був придбаний за кошти спецслужби РФ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Одеській області.

Під суд піде «Професор» з Одеси, який був завербований ФСБ та зливав розвідінформацію ворогу

Під суд піде «Професор» з Одеси, який був завербований ФСБ та зливав розвідінформацію ворогу

Коментарі
  • рубль

    Стоп, только не его, я же не успело, у него тогда не встал :((((

  • рубль

    А он, ещё и « живого царя – привёл!» Да, рогули?

  • Котел - ЛИМАНСКИЙ, концерт на оккупированном красном майдане - веселый :))))

    ПрохвеССор! Кафедры “Параша и петушиная правда” 😉 😀

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована