RU UK
RU UK

Завтра у Болграді та деяких селах громади відключать електроенергію: адреси та графік

2 коментаря 14580 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ “ДТЕК Одеські Електромережі” буде проводити профілактичні роботи у межах Болградської міської територіальної громади. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у декількох населених пунктах. Про це повідомили на офіційній сторінці Болградської міської ради.


Згідно повідомлення, завтра у Болграді з 10 до 17 вимкнуть електропостачання мешканців вулиці 25 Чапаєвської дивізії.

Крім того, у  Залізничному 21 вересня з 10 ранку до 5-ї вечора буде відсутнє електропостачання на наступних вулицях: Авіаційна, Бессарабська, Болгарийска, Болградська, Виноградна, Вокзальна, Гоголю, Добровольского, Дружби, Єрмака, Зализнодорожня, Курчатова, Кутузова, Маяковського, Мирний, Молодіжний, Новий, Новосельска, Першотравнева, Північна, Покровська, провулок Заводський, провулокЗалізничний, Пушкіна, Садова, Сонячна, Ушакова, Ціолковського, Шкільна, Юності.

Також планове вікдключення електроенергії буде і у селі Табаки. Жителі вулиць Болградська, Виноградна, Гагаріна, Есеніна, Комарова, Мельнична, мікрорайон “Південий”, Надії, Перемоги, Соснова, Спортивна, Суворова, Табаківська, Толбухіна, Троянвальна, Фонтанна, Шкільна будуть без світла з десятої ранку і до п’ятої вечора.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:

Для стаціонарних телефонів:

+38 (048) 705 90 90

Для мобільних телефонів:

+38 (068) 705 90 90

+38 (095) 705 90 90

+38 (073) 705 90 90


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • рубль

    но я все равно буду сосаць писюныыыы :))))))))))))

  • рубль

    Зато на экспорт, европидорам, так то электроэнергию – аж пожалуйста! А, рогатые?! генеральный клоун – обещалисЯ!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована